JÁZMIN  EGYESÜLET  MIHÁLYGERGE

2007. ÉVRE TERVEZETT PROGRAM  (szeptember-december)

SZEPTEMBER:

15-én   Nyársalás a volt iskola udvarán

19-től   heti két alkalommal, megbeszélés szerint torna.

OKTÓBER:

1-én  A temetőben a hősi emlékmű és a Jurás igazgató úr sírjának a rendbetétele.

Ehhez kérjük, hogy a szükséges szerszámokat és akinek van, évelő virágokat

hozzatok. A munka 17 órakor kezdődik, rossz idő esetén a hét valamelyik

további napján végezzük el.

13-án vagy rossz idő esetén 14-én

Kerékpáros túra az Ipolytarnóci őslelethez. Indulás 9 órakor a nagyhídtól.

Aki szeretne részt venni az őslelet megtekintésén, de nem tud kerékpározni,

jelezze az egyesület elnökénél, és megoldjuk a szállítást.

A megbeszéltek szerint  az esedékes névnaposok készüljenek és a recepteket

sokszorosítás végett mielőbb adják le.

Jelenleg még ismeretlen időpontban, de várhatóan október hónapban lesz Salgótarjánban, az Indul a bakterház című színházi előadás, igény esetén jegyeket biztosítunk és megszervezzük a szállítást egy közös színházlátogatásra.

NOVEMBER:

6-tól minden második kedden közös éneklés (dalárda)

12-én és 13-án jótékonysági célú turkáló

E két napon a feleslegessé vált ruhákat, cipőket, táskákat összegyűjtjük, de

lehetőség van ebből az ingyenes turkálásra, és a megmaradt holmit leadjuk

a Vöröskeresztnek. Kérünk mindenkit, hogy minél több használaton kívül ruhaneműt gyűjtsön össze.

16-tól minden második pénteken kreatív és kártyaklub

Különféle technikákkal adventi és karácsonyi díszek készítése, különböző

kártyajátékok megismerése, gyakorlása – igény szerint.

A rendszeres programok 18 órakor kezdődnek, a kultúrház elkészültéig a volt

iskola épületében lesznek megtartva.

DECEMBER:

8-án Luca-napi vígasságok címmel vidám vetélkedő nosztalgia discóval együtt, ahová a Jázmin fiúkat is várjuk.

A Jázmin Egyesület a kultúrház ünnepélyes átadására meglepetés műsorral készül.